BISTRO ATRION

Nowoczesne Bistro z ciekawym menu i unikalnym wnętrzem w tyskiej strefie przemysłowej. To również idealne miejsce spotkań biznesowych. Zapraszamy do nas od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 16:00 na lunch, desery i pyszną kawę.

MENU!

Odpowiadając na różne potrzeby Gości serwujemy pyszne dania przygotowane przez naszych świetnych i doświadczonych kucharzy.

Nasza oferta jest zmieniana sezonowo co pozwala na urozmaicanie i odkrywanie nowych smaków. Szeroki asortyment dań dostępny jest w ladach grzewczych i chłodniczych m.in.: zupy, dania mięsne, ryby, dania jarskie, napoje, ciasta własnego wypieku. Spędzając u nas czas każdy gość może zdrowo i niedrogo zjeść, ale także miło spędzić czas i nabrać energii na dalszy ciąg biznesowego dnia.

Bistrio Atrion

SZEF KUCHNI ZAPRASZA

Zapraszamy do nas od poniedziałku do piątku w godzinach 11:30 – 15:30 na lunche, desery i pyszną kawę. Zawsze czeka na Was stolik, w kreatywnym otoczeniu i spokojnej atmosferze.

Dla każdego

Szeroki asortyment dań dostępny jest w ladach grzewczych i chłodniczych m.in.: zupy, dania mięsne, ryby, dania jarskie, napoje, ciasta własnego wypieku.

Na miejscu i na wynos

Wszystkie dania możemy skosztować na miejscu, jak również zabrać na wynos. Wcześniejszy kontakt pozwoli na przygotowanie spersonalizowanego zestawu.