Chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe w Bistro Atrion Tychy

ZOBACZ WIĘCEJ

Imprezy okolicznościowe w restauracji

Szukasz wygodnej, stylowej i nowoczesnej restauracji na organizację imprez okolicznościowych? Bistro Atrion w Tychach to idealne miejsce dla Ciebie. Przygotujemy uroczystość dedykowaną specjalnie pod Twoje potrzeby. Twoja satysfakcja, szacunek i dbałość o Twoich gości oraz zaserwowanie najpyszniejszych dań jest dla nas priorytetem.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych w Tychach. Dobre samopoczucie oraz pełne brzuchy naszych gości to dla nas najlepsza rekomendacja. W naszym lokalu bez problemu przygotujemy dla Ciebie chrzciny, komunię czy urodziny. Gwarantujemy nienaganny wystrój, ciekawe menu oraz profesjonalną obsługę od wysłania zapytania aż do końca imprezy.

Przestronne wnętrze oświetlone w naturalny sposób oraz stylowe meble połączone z drewnianymi elementami wprawią Twoich gości w świetny nastrój i pozwolą im poczuć pozytywną energię płynącą z tego miejsca.

Do Bistro Atrion w Tychach bez problemu dostaniesz się komunikacją miejską, a na zmotoryzowanych gości czeka duży parking.

Jeżeli marzy Ci się uroczystość w Twoim domu, z łatwością możesz skorzystać z naszej oferty cateringu dla gości indywidualnych jak i dla firm (szczegóły tutaj). Możesz nas również sprawdzić przed zamówieniem. Wystarczy, że zajrzysz do nas na pyszne śniadanie, pobudzającą kawę lub smaczny obiad, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

Zapytaj o ofertę

Poszukujesz odpowiedniego miejsca na imprezy okolicznościowe lub uroczystości w Tychach? Zadzwoń i zapytaj o ofertę

+48 664 954 922

IMPREZY OKOLICZONOŚCIOWE

Idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia

Chrzciny

Chrzciny to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu całej rodziny. To moment, który goście pamiętają przez całe życie. To jedno z tych wspomnień, którymi wypełniony jest album rodzinny ze zdjęciami i do którego uwielbiamy wracać. Tego dnia wszystko musi być idealne! Zorganizuj chrzciny w Bistro Atrion Tychy, które będziesz wspominać jeszcze przez lata.

Komunie 2023

Komunia święta to pierwsza duża uroczystość, którą zapamiętujemy będąc jeszcze dzieckiem. Rodzina, przyjaciele, bogato zastawione stoły i prezenty. To okazja do spotkań z dalszymi krewnymi oraz oczywiście okazja do wspólnego biesiadowania przy suto zastawionym stole. Staranna organizacja tego wydarzenia jest niezwykle ważna. Zaufaj nam i przeżyjmy wspólnie te wspaniałe chwile. Komunia 2023 w Bistro Atrion!

Imprezy okolicznościowe – urodziny, stypy

Szukasz miejsca, gdzie zorganizujesz imprezę okolicznościową w Tychach? Planujesz wspaniały jubileusz dla siebie lub bliskiej Ci osoby? Nasze kameralne sale w połączeniu z ciekawym wystrojem i wspaniałą kuchnią to odpowiedź na to, czego szukasz. Zachwyć swoich gości idealnie dobranym menu, wspaniale oświetlonymi przestrzeniami i profesjonalną obsługą. Twoje wydarzenie będą wspominać jeszcze długo.

Jesteś zainteresowany ofertą?
Zadzwoń lub napisz