Full Job to ogólnopolska, stabilna i prężnie rozwijającą się agencja pracy tymczasowej. Działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku, a dziś, dzięki wytrwałej pracy i zaangażowaniu możemy pochwalić się pokaźnym gronem zadowolonych Klientów i Pracowników. Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z naszą agencją optymalizowała działalność przedsiębiorstw oraz umożliwiała sprawne odnalezienie pracy poszukującym zatrudnienia.

  • Fulljob Agencja Pracy - Atrion Centrum Biznesowe
  • Fulljob Agencja Pracy - Atrion Centrum Biznesowe

Z proponowanych przez nas usług doradztwa personalnego, leasingu pracowniczego czy outsourcingu korzystają zarówno duże firmy, jak i mniejsze przedsiębiorstwa z branży przemysłowej, spożywczej, FMCG, usługowej, poligrafii, co-packingu, zdrowia i urody, farmaceutycznej, transportu oraz logistyki.

Z kolei Pracownikom niewykwalifikowanym umożliwiamy zdobycie tymczasowej pracy od zaraz, bez wymaganego doświadczenia.Obsługujemy firmy na terenie całej Polski za pomocą ośmiu oddziałów stacjonarnych (Lublin, Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Tychy, Błonie, Rzeszów) oraz Koordynatorów mobilnych.

Stawiamy na rozwój, a zdobywając nowych Klientów i rozbudowując własne struktury, w każdym roku zwiększamy swój udział w rynku HR. Zaufało już nam ponad 350 Klientów i ponad 50tys. Pracowników.Cechuje nas profesjonalizm i skuteczność. Pracodawców i Pracowników zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www.fulljob.pl