BHP

Oferujemy pełną obsługę szkoleń z zakresu BHP i PPOŻ

BHP

Świadczymy usługi szkoleniowe z zakresu szkoleń wstępnych i okresowych. Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy i ochrony przeciwpożarowej. Zajmujemy się oceną ryzyka zawodowego. Bierzemy udział w pracach zespołu powypadkowego. Nasi specjaliści udzielają wsparcia podczas kontroli PIP.

Usługi realizowane mogę być realizowane w siedzibie Państwa firmy, w Naszych salach szkoleniowych, e-lerningowo oraz za pomocą komunikatorów wideo.

Mamy możliwość organizowania dla Państwa szkoleń energetycznych G1, G2, G3.

Nawiązując współpracę możemy świadczyć dodatkową usługę „Przypomnij Mi”, której celem jest monitoring terminowości szkoleń i badań lekarskich Twoich pracowników. Otrzymujesz od Nas informację mailową o potrzebie przygotowania skierowania na badanie. Biorąc pod uwagę wielość dokumentów, zadań z którymi prowadząc biznes mamy do czynienia, zdajemy sobie sprawę, że te małe, ale jak ważne czynności mogą umknąć Naszej uwadze.

Aby uzyskać dodatkowe informacje i ceny prosimy o kontakt pod numerem tel.: 784 371 681 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego klikając tutaj.

Sprawdź jak jeszcze możemy pomóc w prowadzeniu Twojego biznesu

» Kadry i płace / HR
» Lokale