WIRTUALNE BIURO W TYCHACH

Wirtualne biuro daje możliwość uzyskania adresu w biurowcu Centrum Biznesowego Atrion w przemysłowej części Tychów. Jednocześnie, takie rozwiązanie pozwala zminimalizować koszty związane z utrzymaniem biura i zatrudnianiem personelu.

WIRTUALNE BIURO
pakiety

Wirtualne biuro w przemysłowej części Tychów to nie tylko atrakcyjny adres w świetnej lokalizacji w zamian za comiesięczny czynsz. To także adres do korespondencji, która będzie odbierana, a informacje o jej nadejściu automatycznie otrzymają Państwo na podany adres mailowy. Możliwe jest również osobiste odbieranie korespondencji oraz prowadzenie dziennika. W pakietach EXTRA oraz PREMIUM oferujemy również w pełni urządzone biura z wyposażeniem (m.in. drukarka). Takie rozwiązania efektywnie obniżają koszty o kilka tysięcy złotych w skali miesiąca, a także stanowią profesjonalne środowisko pracy przy spotkaniu z klientem.

Nasze wirtualne biuro posiada także w pakiecie PREMIUM możliwość korzystania z sal konferencyjnych z 10% zniżką. Sale konferencyjne świetnie sprawdzą się do przeprowadzania obrad, szkoleń, konferencji, czy rozmów rekrutacyjnych.

110zł / miesiąc

140zł / miesiąc

170zł / miesiąc

e-biuro to wiele korzyści m.in.:

✓ prestiżowy adres dla Twojej firmy
✓ mniejsze zaangażowanie finansowe środków własnych
✓ sale konferencyjne do dyspozycji
✓ bezpieczna obsługa przesyłek pocztowych
✓ reklama firmy
✓ minimum formalności

Centrum Biznesowe Atrion Tychy

Aby uzyskać dodatkowe informacje i ceny prosimy o kontakt pod numerem tel.: 606 924 887 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego klikając tutaj.