BIURA CALL CENTER

Oferujemy w pełni wyposażone biura Call Center w dogodnej lokalizacji przemysłowej części Tychów. Zapewniamy prawie 30 w pełni wyposażonych stanowisk w trzech osobnych biurach z profesjonalnymi, dźwiękochłonnymi boksami zapewniającymi komfort i wygodę pracy. Wszystkie stanowiska są w pełni przygotowane dla pracowników. Gwarantujemy dostęp do szybkiego internetu za pomocą łączy światłowodowych, dostęp do toalet o wysokim standardzie, aneksu kuchennego oraz sal konferencyjnych i szkoleniowych.

Biura Call Center:
• Biuro I – 12 stanowisk Call Center wraz z pojedynczym stanowiskiem dla kierownika
• Biuro II – 10 stanowisk Call Center
• Biuro III – 5 stanowisk Call Center

Centrum Biznesowe Atrion zapewnia najwyższe standardy zarówno architektoniczne jak i wyposażenia powierzchni. Wszystkie biura wyposażone są w magnetyczny system otwierania drzwi za pomocą spersonalizowanych kart dostępu.. Obiekt monitorowany jest całodobowo za pomocą systemów kamer i alarmów. W budynku znajduje się również nowoczesne Bistro – idealne na lunch i biznesowe spotkania.

Centrum Biznesowe Atrion Tychy
Centrum Biznesowe Atrion Tychy

PRZESTRZEŃ

Atrion Centrum Biznesowe to prawie 9000 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Budynek posiada 3 kondygnacje. Na każdą z nich możemy dostać się schodami lub windą.