Bezpieczne sale szkoleniowe w Tychach

Poznaj sale szkoleniowe w Tychach, które spełniają wymogi bezpieczeństwa. Dopełniamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów był maksymalnie zadowolony z oferowanych usług, oraz aby poczuł się w pełni bezpieczny. Zaufaj nam już dziś!

Bezpieczeństwo w salach szkoleniowych w Tychach

Sale szkoleniowe Tychy są zarządzane w taki sposób, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom pomieszczeń. Nad bezpieczeństwem czuwa profesjonalna ochrona dostępna całą dobę. O każdej porze dnia i nocy w razie sytuacji awaryjnych lub niebezpiecznych, przeszkoleni pracownicy ochrony błyskawicznie zareagują. Ponadto, zawsze możesz liczyć na pomoc ochroniarza dostępnego w lobby budynku Atrion Tychy. Dla zwiększenia bezpieczeństwa całego kompleksu, Atrion Tychy został wyposażony w magnetyczny system otwierania pomieszczeń. Żadna niepowołana osoba nie dostanie się do pomieszczeń w budynku. Nad bezpieczeństwem całego personelu i gości czuwają zaawansowane systemy alarmowe, które szybko wykryją podejrzane osoby na terenie kompleksu. Budynek Atrion Tychy chroniony jest nie tylko przed osobami z zewnątrz. Zabezpieczony jest on też przed pożarami, dzięki nowoczesnym systemom ochrony przeciwpożarowej. Czujniki dymu ostrzegają o pożarze pojawiającym się w budynku. Dodatkowo system odpowiedzialny jest za uruchomienie zraszaczy, aby uniemożliwić szybkie rozprzestrzenianie się ognia.

Udogodnienia w budynku Atrion Tychy

Aby zapewnić jak największą wygodę gościom Atrion Tychy, budynek posiada 2 klatki schodowe w strategicznych miejscach. Umożliwia to szybko i swobodnie poruszać się po korytarzach. Dodatkowo, użytkownicy sal szkoleniowych Atrion Tychy mają do dyspozycji 3 szybkobieżne windy, aby móc jak najszybciej dostać się na najwyższe lub najniższe piętro budynku. W salach szkoleniowych znajduje się szybkie łącze internetowe dostępne przez cały pobyt w Atrion Tychy. Goście nie muszą też martwić się o parkowanie swojego samochodu — do ich dyspozycji jest aż 250 miejsc parkingowych na zewnątrz budynku. Atrion Tychy pochwalić się może również zautomatyzowanym systemem zarządzania budynkiem, który dba o bezpieczeństwo gości i personelu oraz wpływa na sprawne zarządzanie wszystkimi salami — bez opóźnień, usterek i innych niespodzianek.

Skorzystaj z oferty na sale szkoleniowe Atrion Tychy. To wysokiej jakości pomieszczenia, zarządzane w nowoczesny sposób, o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z oferty Atrion Tychy, nie wahaj się! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Chcesz porozmawiać o szczegółach?