Sale konferencyjne i sale szkoleniowe

Zobacz więcej

Spotkania w biznesie i szkolenia

Biurowiec dysponuje 12 salami konferencyjnymi gromadzącymi łącznie 115 osób.

Sale konferencyjne

Optymalne rozmieszczenie sal konferencyjnych na każdej kondygnacji budynku, pozwala na swobodny dostęp każdemu najemcy. Nowoczesne i komfortowe wyposażenie wnętrz sprawia, że jest to idealne miejsce do spotkań biznesowych i negocjacji.

Sale szkoleniowe

Każda z 4 sal szkoleniowych wyposażona jest we wszystkie niezbędne narzędzia multimedialne, wymagane przy prowadzeniu szkoleń. W zależności od zapotrzebowań najemcy, sale mogą jednocześnie pomieścić nawet 20 osób jednorazowo.

Sale konferencyjne

Sale szkoleniowe

Szkolenia i kursy

Wszystkie sale szkoleniowe wyposażone są w narzędzia multimedialne i flipcharty umożliwiające przeprowadzenie szkoleń i kursów na najwyższym poziomie.

Sale szkoleniowe i konferencyjne

Szeroka gama sal na wynajem w Tychach

Sale szkoleniowe

Każda z 3 sal szkoleniowych wyposażona jest we wszystkie niezbędne narzędzia multimedialne wymagane przy prowadzeniu szkoleń. 
W zależności od zapotrzebowań najemcy sale mogą jednocześnie pomieścić nawet 50 osób jednorazowo.

Sale na miarę potrzeb

Optymalne rozmieszczenie sal konferencyjnych na każdej kondygnacji budynku pozwala na swobodny dostęp każdemu najemcy. Nowoczesne i komfortowe wyposażenie wnętrz sprawia, że jest to idealne miejsce do spotkań biznesowych i negocjacji.

Sale konferencyjne – przestrzeń do rozwoju biznesu

Każda firma prędzej czy później będzie potrzebowała dostępu do przestrzeni konferencyjnej. Wewnętrzne szkolenia, prezentacje produktów lub usług, konferencje czy spotkania integracyjne – to wszystko przekłada się na rozwój firmy, czy to poprzez podnoszenie kwalifikacji kadry, czy zwiększanie swoich zasięgów na rynku. Sale konferencyjne i szkoleniowe w Tychach można wynająć w Centrum Biznesowym Atrion. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych przestrzeni.


Sale konferencyjne Tychy – Centrum Biznesowe Atrion

Centrum Biznesowe Atrion, mieszczące się w Tychach przy ulicy Towarowej 23 oferuje dostęp do 4 sal konferencyjnych, rozmieszczonych na wszystkich kondygnacjach budynku. Każda z nich przystosowana jest do przeprowadzenia owocnych biznesowych rozmów, podsumowań, planów czy podsumowań. W Centrum dostępne są sale przeznaczone dla 8, 10 oraz 17 osób – ta ostatnia, nazwana Salą Zarządu to elegancka przestrzeń z długim stołem, która idealnie nadaje się na spotkania zarządu nawet większych spółek.


Organizacja konferencji Tychy – co znajdziesz w salach konferencyjnych?

Każda z sal konferencyjnych w Tychach w Centrum Biznesowym Atrion jest wyposażona we wszystko, co niezbędne do przeprowadzenia spotkań firmowych. Są to eleganckie i reprezentatywne przestrzenie, które nie tylko prezentują się bardzo stylowo, ale również sprzyjają skupieniu i efektywności oraz podnoszą prestiż firmy wobec kontrahentów, partnerów i gości z zewnątrz.

Wyposażone są w:

  • owalne stoły;
  • wygodne krzesła lub obrotowe fotele;
  • ścieralne tablice;
  • nowoczesne telewizory;
  • szafki i komody.

Wybrane sale konferencyjne w Tychach w Centrum Biznesowym Atrion zawierają klimatyzację, wewnętrzne korytarze, powiększające przestrzeń do działania, a także stoły z mediaboxem, ułatwiającymi dzielenie się informacjami i multimediami.


Sale szkoleniowe Tychy – przestrzeń do rozwoju

W Centrum Biznesowym Atrion w Tychach dostępne są także luksusowe sale szkoleniowe, pozwalające na organizację kursów, szkoleń czy prezentacji nawet dla 50 osób. Sale szkoleniowe w Tychach wyposażone są w sprzęt, który umożliwia prowadzenie zajęć na najwyższym poziomie – ścieralne tablice, flipcharty oraz ścienne telewizory umożliwiają wyraźne i efektywne prezentowanie materiałów szkoleniowych. Prowadzący szkolenia mają do dyspozycji stoły, na których mogą trzymać niezbędne materiały, pomoce i sprzęt.


Organizacja szkoleń Tychy – komfort dla użytkowników

Uczestnicy kursów, które odbywają się w salach szkoleniowych w Tychach w Centrum Biznesowym Atrion, mają do dyspozycji wygodne krzesła i stoliki. Sale są klimatyzowane, gwarantując komfort termiczny niezależnie od warunków panujących na zewnątrz oraz liczby uczestników przebywających jednocześnie w sali.


Wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych Tychy

Potrzebujesz przestrzeni do przeprowadzenia rozmów, konsultacji bądź szkoleń? Skontaktuj się z nami i wynajmij wybraną salę w Centrum Biznesowym Atrion w Tychach. Zapoznaj się z dostępnymi salami i wolnymi terminami i wybierz odpowiednie rozwiązanie, które pozwoli Ci efektywnie przeprowadzić firmowe wydarzenie.Chcesz porozmawiać o szczegółach?