Tychy

Coworking w Tychach. Atrion Centrum Biznesowe

Skontaktuj się z nami

Pracuj kreatywnie, spotykaj ludzi, osiągaj cele – nasz coworking czeka na Ciebie!

Centrum Biznesowe Atrion daje możliwość indywidualnej lub wspólnej pracy na wynajmowanej powierzchni coworkingowej. Zaletami pracy w coworkingu jest m.in. odseparowanie strefy prywatnej od zawodowej, a także okazja do zawierania znajomości biznesowych w otoczeniu naszego biurowca. To świetne rozwiązanie zarówno dla freelancerów, startupów, jak i niewielkich firm, które cenią sobie twórczą atmosferę pracy.
BIURKO: 550 zł/mies.

Cena obejmuje:

Dedykowane miejsce pracy w strefie coworkingowej
Bezprzewodowy internet
Bezpłatny parking
Dostęp do aneksu kuchennego i części wspólnych biurowca
codzienne sprzątanie biura

Powierzchnia coworkingowa w Centrum Biznesowym Atrion – co zyskujesz?

Coworking to przede wszystkim możliwość pracy w warunkach biurowych. Jeśli praca z domu sprawia Ci trudności, trudno Ci się skupić, wiele rzeczy Cię rozprasza, możesz rozmijać się ze swoimi celami biznesowymi. >Dzięki coworkingowi w Tychach możesz w pełni oddzielić swoje życie osobiste od zawodowego, ciesząc się pracą w biurze za ułamek ceny wynajmu lokalu lub utrzymania własnego.

Masz również możliwość nawiązywania cennych znajomości – zarówno osobistych, jak i biznesowych. Dzięki temu możesz stworzyć sobie dogodne warunki do rozwoju firmy, zyskiwać wartościowych partnerów dla swojej działalności i poszerzać horyzonty.

Coworking dla freelancerów – co jest w cenie?

Biurko w przestrzeni coworkingowej w Tychach możesz wynająć w Centrum Biznesowym Atrion. W tym nowoczesnym i luksusowym budynku dostępne jest biuro coworkingowe wyposażone we wszystko co niezbędne do pracy za biurkiem.

Decydując się na coworking w Tychach, otrzymasz:

  • swoje miejsce przy biurku w przestrzeni coworkingowej, które możesz dostosować do swoich potrzeb;
  • dostęp do bezprzewodowego internetu;
  • dostęp do bezpłatnego parkingu na terenie Centrum Biznesowego Atrion;
  • dostęp do aneksu kuchennego i innych przestrzeni socjalnych, z których możesz korzystać w przerwach w pracy;
  • usługę codziennego sprzątania biura.

Miesięczna cena wynajmu biurka w przestrzeni coworkingowej w Tychach w Centrum Biznesowym Atrion to zaledwie 499 złotych. To kilkukrotnie mniej niż koszty wynajmu biura lub utrzymania własnego lokalu. Dzięki temu freelancerzy i mikroprzedsiębiorcy mogą pracować w profesjonalnych warunkach, unikając niedogodności pracy zdalnej.

Coworking w Tychach – świetna lokalizacja dla wielu biznesów

Coworking w Tychach w Centrum Biznesowym Atrion to świetny wybór także ze względu na lokalizację. Biurowiec znajduje się przy ulicy Towarowej 23, w przemysłowej i biznesowej dzielnicy miasta. Doskonałe skomunikowanie z centrum miasta i drogami dojazdowymi to wygoda dojazdu do pracy, a także korzystne rozwiązanie dla Twoich kontrahentów i partnerów biznesowych. Dzięki sąsiedztwu wielu firm możesz nawiązywać cenne relacje biznesowe i szukać nowych perspektyw dla swojej działalności.

Zapomnij o problemach z pracą z domu lub z kawiarni. Skontaktuj się z nami i wynajmij biurko w przestrzeni coworkingowej w Tychach w Centrum Biznesowym Atrion.

Czym jest coworking? Przestrzeń do pracy dla freelancerów

Podobnie jak wielu innych freelancerów stoisz przed problemem znalezienia dla siebie optymalnego miejsca pracy? Praca w domu jest dla Ciebie trudna, warunki w kawiarniach nie sprzyjają efektywności, a wynajem lub zakup własnego biura nie są dla Ciebie opłacalne? Coworking w Tychach to rozwiązanie stworzone na miarę Twoich potrzeb.

Przestrzeń coworkingowa w Tychach to duże pomieszczenie biurowe, w którym możesz wynająć biurko, które stanie się Twoim miejscem pracy. W towarzystwie innych freelancerów lub osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą możesz pracować w dogodnych, sprzyjających wydajności i efektywności warunkach.

Chcesz porozmawiać o szczegółach?