Oferta wynajmu biura

Szukasz możliwości wynajmu biura dla swojej firmy? Potrzebujesz profesjonalnej przestrzeni, w której możesz zorganizować pracę swojego zespołu i skorzystać z takich przestrzeni jak sale konferencyjne i szkoleniowe? Atrakcyjne biura do wynajęcia znajdziesz w obiektach Centrum Biznesowego Atrion Tychy. Oferujemy biura na wynajem dla małych i większych firm – przestrzeń biurowa i logistyczne zaplecze umożliwiają zorganizowanie pracy w komfortowych warunkach. Przekonaj się, jakie korzyści niesie wynajem biura w obiektach Centrum Biznesowego Atrion Tychy i zdecyduj się na pracę swojej firmy w nowoczesnym biurze w centrum Tychów lub Jastrzębia-Zdroju.

Biura na wynajem długoterminowy

Twoja firma działa prężnie i ma już ugruntowaną pewną pozycję na rynku? Szukasz w związku z tym stałego miejsca, w którym pracownicy biurowi będą mogli komfortowo i efektywnie realizować swoje obowiązki, a zarząd obradować i podejmować trafne decyzje? W Centrum Biznesowym Atrion Tychy znajdziesz biura na wynajem długoterminowy. Możliwość użytkowania lokalu w długim okresie znacznie podnosi komfort pracy – uniknij niepewności związanej z wizją zmiany lokum. Długoterminowy wynajem biura pozwoli Ci w pełni skupić się na biznesie i swobodnie korzystać z dostępnej przestrzeni.

Małe biura do wynajęcia

Nawet jeśli w Twojej firmie zaledwie kilka osób, to i tak musisz zapewnić komfortowe warunki biurowe, w których pracownicy będą mogłi realizować swoje obowiązki w atmosferze sprzyjającej efektywności pracy. Dlatego w Centrum Biznesowym Atrion Tychy znajdziesz małe biura do wynajęcia, których powierzchnia pozwala na zorganizowanie stanowisk pracy nawet dla 1–2 pracowników. Dysponujemy także nieco większymi pomieszczeniami, których powierzchnia jest optymalna dla 3–9 stanowisk pracy.

Wynajem biura dla start-upów

Prowadzisz start-up, który ma szanse na to, aby zrewolucjonizować rynek w danej branży? Pomóż sobie osiągnąć sukces. Biura na wynajem dla start-upów to możliwość wyniesienia codziennych warunków pracy na zupełnie inny poziom. Nie ryzykuj popełnianie błędów, które mogą wynikać ze złych warunków do pracy w domu lub w prowizorycznie dostosowanych do pracy lokalach. Korzystaj z wysokiej jakości przestrzeni, w której nie tylko możesz wykonywać swoje codzienne obowiązki, ale także spotykać się z partnerami biznesowymi, dzięki którym Twój start-up ma szansę stać się znaczącym podmiotem na rynku.

Luksusowe biura na wynajem

Centrum Biznesowe Atrion Tychy oferuje biura na wynajem w 2 dogodnych lokalizacjach, spośród których każda zawiera biura na wynajem, wzbogacone o dodatkową infrastrukturę, która ułatwia dojazd pracownikom i kontrahentom, a także pozwala zrelaksować się w czasie chwili przerwy w pracy. Biura do wynajęcia dostępne są w obiektach:


  • Atrion Centrum Biznesowe Tychy – biura dla 1–14 pracowników, open space, call center, nowoczesna architektura i wiele innych udogodnień;
  • Fabryczna 12 Tychy – świetna lokalizacja w przemysłowej dzielnicy miasta, biura o powierzchni od 8 do 50 m2;
  • It’s Centrum Jastrzębie-Zdrój – luksusowe biura na wynajem o powierzchni od 40 do 100 m2.

Szukasz biura na wynajem? Skontaktuj się z nami i zapytaj o biura do wynajęcia w wybranej lokalizacji.

Chcesz porozmawiać o szczegółach?