Centrum Biznesowe Atrion w Tychach

Zobacz więcej

Potęga powierzchni ponad 9000 m2

Atrion Centrum Biznesowe to prawie 9000 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Budynek posiada 3 kondygnacje. Na każdą z nich możemy dostać się schodami lub windą.

Biurowiec nawiązuje do klasycznego modernizmu, zakładającego wykorzystanie niemal każdej powierzchni w sposób użytkowy. Dzięki nowoczesnej architekturze, zaawansowanej technologii oraz rozwiązaniom ekologicznym, biurowiec staje się miejscem przyjaznym do pracy.

Atrion Centrum Biznesowe łączy surowość bryły z ciepłym wnętrzem. Atrium otoczone galeriami komunikacyjnymi to idealne miejsce do złapania oddechu oraz chwili skupienia w otoczeniu zieleni, naturalnego światła, cichej, relaksującej muzyki na wygodnym fotelu.

Budynek został zaprojektowany przez GORGOŃ biuro architektoniczne, które wykonuje kompleksowe prace projektowe oraz obsługę inwestycji specjalistycznych z zakresu szpitalnictwa i szeroko pojętej służby zdrowia, a także innych obiektów użyteczności publicznej, w tym obiektów sakralnych.

Udogodnienia budynku

 • 2 klatki schodowe w strategicznych miejscach budynku
 • 3 szybkobieżne windy
 • Szybkie łącze internetowe
 • Zautomatyzowane systemy zarządzania budynkiem

Ekologiczne rozwiązania

Połączenie nowoczesnej architektury i zaawansowanej technologii przyjaznej otoczeniu.

 • Gazowe pompy ciepła, dbające o właściwą temperaturę w budynku. Stanowią energooszczędne rozwiązanie, a chłodzenie budynku za pomocą paliwa gazowego jest jednym z najbardziej ekologicznych rozwiązań dla atmosfery
 • Panele sufitowe wykonane ze szklanej wełny, czyli substancji naturalnych
 • Armatura łazienkowa oszczędzająca wodę dzięki wyposażeniu w specjalną czujkę
Ekologiczne rozwiązania
Nowoczesna architektura

Nowoczesna architektura

Budynek został zaprojektowany z myślą o stworzeniu nowoczesnego, wygodnego i inspirującego środowiska pracy.

 • Cztery kondygnacje w konwencji pór roku
 • Płaski dach z świetlikami, pozwalający na dotarcie światła naturalnego
 • Atrium – serce obiektu, w którego centrum znajduje się drzewo z rodziny fikusa otoczone z czterech stron galeriami komunikacyjnymi
 • Klatka schodowa z dwiema duszami – pomimo zamkniętego charakteru dociera do niej naturalne światło

Budynek z duszą

Sercem biurowca jest atrium otoczone galeriami komunikacyjnymi. To idealne miejsce do złapania oddechu oraz chwili skupienia w otoczeniu zieleni.

Na każdym piętrze znajdują się strefy relaksu oraz kabiny do przeprowadzania rozmów telefonicznych. Wszystko po to, aby zapewnić idealne warunki do pracy i spotkań biznesowych.

Budynek z duszą

Wirtualny spacer

Poznaj nas od środka

Budynek

Poznaj nasz budynek i najemców

Informacje techniczne

Budynek łączy w sobie funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania architektoniczne z estetyką i oryginalnym designem. Nawiązuje do klasycznego modernizmu, zakładającego wykorzystanie niemal każdej powierzchni w sposób użytkowy.

Potencjał lokalizacji

Biurowiec ulokowany w samym sercu tyskiej strefy przemysłowej. Stanowi idealną przestrzeń biurową nie tylko dla firm posiadających swoje linie produkcyjne w tej lokalizacji.

Nasi najemcy

Atrion Centrum Biznesowe to miejsce dostosowane do szerokiej gamy branż, pozwalające na integrację oraz pozyskiwanie nowych kontaktów nie tylko biznesowych, ale również budowę relacji koleżeńskich między firmami.

Właściciel

ATRION S.C.

Specjalizująca się w wynajmie i zarządzaniu nieruchomościami. Zarządza nieruchomościami w kilku miastach Górnego Śląska o przeznaczeniu handlowym, usługowym, przemysłowym oraz powierzchniami biurowymi.

Architekt

Krzysztof Gorgoń

Biuro wykonuje kompleksowe prace projektowe oraz obsługę inwestycji specjalistycznych z zakresu szpitalnictwa i szeroko pojętej służby zdrowia, a także innych obiektów użyteczności publicznej, w tym obiektów sakralnych.

Chcesz porozmawiać o szczegółach?