BUDYNEK ATRION

Atrion Centrum Biznesowe to prawie 9000 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Budynek posiada 3 kondygnacje. Na każdą z nich możemy dostać się schodami lub windą. Nawiązane do klasycznego modernizmu, zakładającego wykorzystanie niemal każdej powierzchni w sposób użytkowy.

CENTRUM BIZNESOWE

Naturalna przestrzeń rozwoju.

Dzięki wyszukanym rozwiązaniom architektonicznym, zaawansowanej technologii oraz rozwiązaniom ekologicznym, biurowiec staje się miejscem przyjaznym do pracy.

Budynek posiada 3 kondygnacje. Na każdą z nich możemy dostać się schodami lub windą. Nawiązane do klasycznego modernizmu, zakładającego wykorzystanie niemal każdej powierzchni w sposób użytkowy. Dzięki wyszukanym rozwiązaniom architektonicznym, zaawansowanej technologii oraz rozwiązaniom ekologicznym, biurowiec staje się miejscem przyjaznym do pracy.

Atrion - Centrum Biznesowe Tychy

EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA

Połączenie nowoczesnej architektury i zaawansowanej technologii przyjaznej otoczeniu.

 

• gazowe pompy ciepła, dbające o właściwą temperaturę w budynku. Stanowią energooszczędne rozwiązanie, a chłodzenie budynku za pomocą paliwa gazowego jest jednym z najbardziej ekologicznych rozwiązań dla atmosfery.
• panele sufitowe wykonane ze szklanej wełny, czyli substancji naturalnych
• armatura łazienkowa, oszczędzająca wodę, dzięki wyposażeniu w specjalną czujkę

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

Nawiązane do klasycznego modernizmu, zakładającego wykorzystanie niemal każdej powierzchni w sposób użytkowy.

Dzięki wyszukanym rozwiązaniom architektonicznym, zaawansowanej technologii oraz rozwiązaniom ekologicznym, biurowiec staje się miejscem przyjaznym do pracy.

• cztery kondygnacje w konwencji pór roku
• płaski dach z świetlikami, pozwalający na dotarcie światła naturalnego
• Atrium – serce obiektu, w którego centrum znajduje się drzewo z rodziny fikusa otoczone z czterech stron galeriami komunikacyjnymi.
• klatka schodowa z dwiema duszami – pomimo zamkniętego charakteru dociera do niej naturalne światło

Atrion - Centrum Biznesowe Tychy

BUDYNEK Z DUSZĄ

Surowość bryły połączona z ciepłem wnętrza.

Surowość bryły połączona z ciepłem wnętrza. Atrium otoczone galeriami komunikacyjnymi, to idealne miejsce do złapania oddechu oraz chwili skupienia w otoczeniu zieleni, naturalnego światła, cichej, relaksującej muzyki na wygodnym fotelu.

ARCHITEKT

GORGOŃ biuro architektoniczne jest prywatną firmą projektową założoną przez architekta Krzysztofa Gorgonia w 1992 roku.

Biuro wykonuje kompleksowe prace projektowe oraz obsługę inwestycji specjalistycznych z zakresu szpitalnictwa i szeroko pojętej służby zdrowia, a także innych obiektów użyteczności publicznej w tym obiektów sakralnych. W zakresie branż współpracujemy ze specjalistycznymi firmami projektowymi oraz projektantami indywidualnymi i z rzeczoznawcami san-epid, p.poż i BHP.

INWESTOR

Spółka GREDAN 2 S.C., specjalizująca się w wynajmie i zarządzaniu nieruchomościami.

Od 12 lat zarządza nieruchomościami w sześciu miastach Górnego Śląska, o przeznaczeniu handlowym, usługowym, przemysłowym oraz powierzchniami biurowymi.

Atrion - Centrum Biznesowe Tychy
Centrum Biznesowe Atrion Tychy

Potencjał lokalizacji

Biurowiec ulokowany w samym sercu tyskiej strefy przemysłowej, stanowi idealną przestrzeń biurową nie tylko dla firm, posiadających swoje linie produkcyjne w tej lokalizacji. Atrion Centrum Biznesowe, to miejsce dostosowane do szerokiej gamy branż, pozwalające na integrację oraz pozyskiwanie nowych kontaktów.

Atrion - Centrum Biznesowe Tychy

Idealne miejsce na biuro

Ideą przyświecającą tworzeniu tego miejsca, to stworzenie przestrzeni przyjaznej pracownikowi.Miejsce łączące najnowsze technologie z ekologicznymi rozwiązaniami, tworzy harmonię między dynamicznie prosperującym biznesem, a rytmem natury.

Tychy leżą w południowej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Są jednym z ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej. Tychy zajmują 26. pozycję pod względem liczby ludności w Polsce i 36. pod względem powierzchni.

TYCHY

Atrium jest to zamknięta przestrzeń, niekoniecznie wyrównana w pionie, przechodząca przez dwie lub więcej kondygnacji w obiekcie budowlanym.

ATRIUM

Biurowiec dysponuje dwunastoma salami konferencyjnymi, gromadzącymi łącznie ponad 50 osób.

Optymalne rozmieszczenie sal konferencyjnych na każdej kondygnacji budynku, pozwala na swobodny dostęp każdemu najemcy. Nowoczesne i komfortowe wyposażenie wnętrz sprawia, że jest to idealne miejsce do spotkań biznesowych i negocjacji.

Atrion - Centrum Biznesowe Tychy