Tychy

Biuro dwuosobowe w Atrion Centrum Biznesowe Tychy

Skontaktuj się z nami
Wszystkie biura

Dwuosobowe biuro w Tychach

Prowadzisz małą firmę? Zatrudniasz tylko jedną osobę i szukasz odpowiedniego biura dla siebie i dla niej? A może ze swoim wspólnikiem ze start-upu szukacie miejsca do pracy? Wynajem dużej powierzchni biurowej nie ma dla Twojej firmy uzasadnienia ekonomicznego, a praca zdalna nie zdaje egzaminu? Małe biuro do wynajęcia to rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb. Dwuosobowe biura w Tychach znajdziesz w Centrum Biznesowym Atrion. Dogodna lokalizacja, wysoki standard i wiele innych udogodnień pozwolą Ci stworzyć sprzyjające efektywności warunki do pracy dla 2 osób.

Małe biuro idealne dla start-upów

Otwierasz start-up i szukasz przestrzeni, która zagwarantuje Ci komfortowe warunki do pracy? Nie musisz wynajmować dużego biura, którego przestrzeni nie będziesz w stanie całkowicie wykorzystać. Nie musisz przeznaczać dużych kwot na utrzymanie dużej przestrzeni, która w Twoim przypadku może nie być uzasadniona ekonomicznie.

Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie okaże się małe biuro do wynajęcia. W pełni wyposażona przestrzeń dla 2 osób pozwoli Ci realizować zadania w atmosferze sprzyjającej efektywnej pracy. Niska cena wynajmu nie obciąża budżetu start-upu czy małej firmy, która raczkuje na rynku, w związku z czym szuka oszczędności i nie chce narażać się na duże koszty.

Tanie małe biuro do wynajęcia – co w nim znajdziesz?

Małe biuro do wynajęcia w Centrum Biznesowym Atrion to dobrze wyposażona przestrzeń, w której możesz komfortowo spędzić czas, poświęcając go na efektywne realizowanie zadań. Dwa biurka z separatorem oraz dwa obrotowe krzesła gwarantują ergonomiczne stanowiska do pracy biurowej. Klimatyzacja zapewnia komfort termiczny niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Kurtkę lub płaszcz możesz swobodnie powiesić w dostępnej szafie ubraniowej, a swoje dokumenty przechowasz w szafie aktowej.

Małe biuro na wynajem w biznesowym centrum – lokalizacja

Dwuosobowe biuro do wynajęcia mieści się w Centrum Biznesowym Atrion, zapewniającym luksusowe powierzchnie biurowe o różnym metrażu. Budynek znajduje się przy ulicy Towarowej 23 w Tychach, a więc w lokalizacji biznesowej, w której swoją działalność prowadzi wiele firm. Bardzo dobre skomunikowanie tego miejsca ułatwia dojazd do biura zarówno z centrum Tychów, jak i innych miejscowości, co będzie miało znaczenie nie tylko dla Ciebie i osoby, z którą pracujesz, ale także dla Twoich partnerów biznesowych i klientów.

Do dyspozycji masz parking na 250 miejsc oraz wydzielony parking dla dostawców i gości. Na terenie obiektu znajdują się też miejsca postojowe dla rowerzystów. W biurowcu dostępne są strefy wypoczynku i aneksy socjalne.

Wyposażenie biura

Dwa biurka z separatorem

Dwa biurka z separatorem

Dwa fotele z regulacjami

Dwa fotele z regulacjami

Dostawki z drzwiami żaluzjowymi

Dostawki z drzwiami żaluzjowymi

Szafa ubraniowa

Szafa ubraniowa

Szafa aktowa (222 cm wysokości)

Szafa aktowa (222 cm wysokości)

Stolik mobilny + 2 fotele obrotowe

Stolik mobilny + 2 fotele obrotowe

Sterowalna klimatyzacja

Sterowalna klimatyzacja

Zobacz inne biura w Tychach

Chcesz porozmawiać o szczegółach?