Tychy

Biuro Open Space dla 46 osób w Tychach

Skontaktuj się z nami
Wszystkie biura

Biura Open Space – nowoczesne rozwiązania

Biura Open Space to nowoczesne miejsca pracy, gdzie pracownicy pracują w otwartej przestrzeni bez stałych ścianek i osobnych pomieszczeń. Takie rozwiązanie sprzyja współpracy, komunikacji i elastyczności w organizacji pracy. Otwarte przestrzenie mogą również tworzyć atmosferę kreatywności i innowacji. Nowoczesne i kreatywne firmy coraz częściej decydują się właśnie na takie rozwiązanie. Biuro Open Space w Tychach możesz wynająć w Centrum Biznesowym Atrion przy ulicy Towarowej 23.

Wynajem biur Open Space dla start-upów

Ze względu na specyfikę biur typu Open Space przestrzenie te bardzo dobrze sprawdzają się jako biura dla start-upów. Po pierwsze, są zazwyczaj bardziej ekonomiczne niż tradycyjne biura, co pomaga zaoszczędzić pieniądze na wynajmie. Po drugie, sprzyjają one szybkiej komunikacji i współpracy, co jest istotne dla dynamicznych start-upów. Ponadto, w otwartej przestrzeni łatwiej nawiązać kontakty z innymi firmami i potencjalnymi partnerami.

Jeśli zatem szukasz przestrzeni do pracy dla swojego start-upu, skorzystaj z przestrzeni dostępnych w budynku Atrion Tychy. Kompleksowe wyposażenie naszych biur, dostęp do zaplecza socjalnego czy sal konferencyjnych i szkoleniowych dodatkowo podnoszą komfort i zwiększają możliwości start-upów i firm korzystających z przestrzeni.

Najlepsze biura Open Space w centrum

Biura typu Open Space w Centrum Biznesowym Atrion to nowoczesna i komfortowa przestrzeń do pracy, w której odnajdują się zarówno start-upy, jak i nieco większe firmy lub ich wybrane działy. Pracownicy biurowi mają do dyspozycji:

  • wygodne i ergonomiczne biurka i fotele;
  • szafki na rzeczy osobiste z kodowanymi zamkami;
  • szafy aktowe na dokumenty;
  • szafy ubraniowe.

Komfort pracy podnosi sterowalna klimatyzacja, która umożliwia dostosowanie optymalnej temperatury niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Dostęp do sal konferencyjnych pozwala prowadzić szkolenia, zebrania czy spotkania z partnerami. Warto podkreślić, że takie rozwiązanie nie tylko rozszerza możliwości firmy, ale też podnosi jej prestiż w oczach partnerów biznesowych.

Biura Open Space w korzystnej lokalizacji

Dlaczego jeszcze warto wynająć biuro Open Space w Centrum Biznesowym Atrion? Jednym z kluczowych argumentów przemawiających za naszą ofertą jest znakomita lokalizacja. Budynek mieści się przy ulicy Towarowej 23, w przemysłowej dzielnicy Tychów, która jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, a także drogami dojazdowymi. Dzięki temu Twoi pracownicy oraz partnerzy biznesowi mają ułatwiony dojazd do biura zarówno z centrum, jak i spoza Tychów.

Ponadto korzystać można też z:

  • dużego parkingu;
  • bistro;
  • miejsc do parkowania dla rowerów.

Oferty wynajmu biura typu Open Space

Szukasz biura typu Open Space do wynajęcia w Tychach? Skorzystaj z przestrzeni biurowych dostępnych w Centrum Biznesowym Atrion. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z dostępnymi biurami Open Space.

Wyposażenie biura

Biurka i fotele w zależności od ilości osób

Biurka i fotele w zależności od ilości osób

Kodowane szafki na rzeczy osobiste dla każdego pracownika

Kodowane szafki na rzeczy osobiste dla każdego pracownika

Szafy ubraniowe

Szafy ubraniowe

Szafy aktowe (222 cm wysokości) – ilości dostosowane do potrzeb

Szafy aktowe (222 cm wysokości) – ilości dostosowane do potrzeb

Sterowalna klimatyzacja

Sterowalna klimatyzacja

Zobacz inne biura w Tychach

Chcesz porozmawiać o szczegółach?