Tychy

Biura Call Center w Atrion Centrum Biznesowe Tychy

Skontaktuj się z nami
Wszystkie biura

Oferta specjalna biura Call Center

Biura typu Call Center są miejscem, gdzie specjaliści ds. obsługi klienta pracują nad rozwiązywaniem problemów i udzielaniem informacji telefonicznie lub poprzez inne kanały komunikacji, takie jak czat online czy e-mail. To dynamiczne i intensywne środowisko pracy, w którym priorytetem jest obsługa klientów oraz utrzymanie wysokiej jakości relacji z nimi. Dlatego biuro Call Center powinno być zaaranżowane w taki sposób, aby możliwie jak najbardziej odpowiadać specyfice pracy oraz sprzyjać efektywności i komfortowi.

Właśnie takie przestrzenie biurowe do pracy w Call Center dostępne są w budynku Atrion Tychy. Ergonomiczne i odpowiednio wytłumione stanowiska, komfortowy rozkład przestrzeni, wygodne biurka i fotele oraz zaplecze infrastrukturalne i socjalne zapewnią optymalne warunki do pracy pracownikom działów obsługi klienta.

Wynajem biura dla Call Center

W budynku Atrion Tychy, zlokalizowanym przy ulicy Towarowej 23 – w przemysłowej i dobrze skomunikowanej z pozostałymi częściami miasta dzielnicy Tychów – dostępne są 3 biura oferujące łącznie prawie 30 stanowisk do pracy w Call Center. Dostępne są:

  • Biuro I – 12 stanowisk Call Center wraz z pojedynczym stanowiskiem dla kierownika;
  • Biuro II – 10 stanowisk Call Center;
  • Biuro III – 5 stanowisk Call Center.

Obiekt jest monitorowany całodobowo za pomocą systemów kamer i alarmów, a drzwi otwierane są za pomocą magnetycznych kart dostępu. Zastosowanie tego typu środków bezpieczeństwa podnosi stopień zabezpieczenia wyposażenia biur.

Biura z infrastrukturą IT dla Call Center

Praca w Call Center wymaga biura z odpowiednią infrastrukturą, umożliwiającą nieprzerwane i niezakłócone wykonywanie połączeń z potencjalnymi lub dotychczasowymi klientami. Dlatego biura typu Call Center w Atrion Tychy posiadają niezbędne zaplecze technologiczne, dzięki któremu każda firma, która korzysta z przestrzeni biurowej, ma zapewnione odpowiednie warunki do wydajnego i efektywnego realizowania swoich zadań.

Biura Call Center w Atrion Tychy zapewniają:

  • dostęp do szybkiego internetu za pomocą łączy światłowodowych;
  • w pełni wyposażone stanowiska, gotowe do pracy;
  • dźwiękochłonne boksy, gwarantujące komfortowe i sprzyjające efektywności warunki pracy.

Call Center – biura z infrastrukturą socjalną

Biura Call Center w Atrion Tychy gwarantują nie tylko infrastrukturę IT, ale też komfortowe zaplecze socjalne. Firmy wynajmujące przestrzeń biurową mają do dyspozycji toalety o wysokim standardzie, a także wyposażony w niezbędny sprzęt aneks kuchenny, umożliwiający przygotowywanie kawy, herbaty czy posiłków w czasie przerwy w pracy. W budynku znajduje się stylowa restauracja, która świadczy także usługi cateringowe dla firm.

Oprócz tego dostępne są także sale konferencyjne i szkoleniowe, w których Twój zespół może prowadzić prezentacje czy spotkania z partnerami biznesowymi. Możliwość korzystania z tego typu przestrzeni jest bardzo ważna dla każdego biznesu, ponieważ poszerza możliwości i podnosi prestiż firmy w oczach potencjalnych klientów czy partnerów.

Szukasz biura Call Center w Tychach do wynajęcia? Skontaktuj się z nami i poznaj dostępne przestrzenie.

Wyposażenie biura

Magnetyczny system otwierania drzwi za pomocą spersonalizowanych kart dostępu

Magnetyczny system otwierania drzwi za pomocą spersonalizowanych kart dostępu

Obiekt monitorowany jest całodobowo za pomocą systemów kamer i alarmów

Obiekt monitorowany jest całodobowo za pomocą systemów kamer i alarmów

W budynku znajduje się również nowoczesne Bistro

W budynku znajduje się również nowoczesne Bistro

Zobacz inne biura w Tychach

Chcesz porozmawiać o szczegółach?