Rydułtowy

Biuro do wynajęcia - lokale Rydułowy

Skontaktuj się z nami

Wynajem powierzchni Rydułtowy

Prowadzisz działalność gospodarczą w Rydułtowach na Śląsku? A może dopiero planujesz otworzyć firmę na tym rynku? Szukasz lokalu użytkowego, który sprawdzi się jako punkt usługowy punkt handlowy lub biuro? Zapoznaj się z naszym lokalem do wynajęcia w Rydułtowach. Dowiedz się, jakie panują w nim warunki, kto może go wynająć i do prowadzenia jakich działalności gospodarczych okaże się odpowiedni.

Lokal do wynajęcia Rydułtowy – co oferujemy?

Oferujemy lokal do wynajęcia w Rydułtowach, mieszczący się w pasażu handlowym na osiedlu Orłowiec. Lokal ma powierzchnię 50 m2, pozwalającą prowadzić działalność gospodarczą o różnym charakterze. Dwa wejścia (z zewnątrz oraz od strony pasażu) umożliwiają dogodne zaaranżowanie przestrzeni przeznaczonej dla klientów, a także zaplecza. Sąsiedztwo Biedronki, piekarni, kwiaciarni, sklepu mięsnego czy punktu z prasą to doskonała okazja do tego, aby codziennie dawać się poznać nowym klientom z okolicy.

Wynajem powierzchni Rydułtowy – dla kogo?

Lokal użytkowy w Rydułtowach to powierzchnia przeznaczona dla firm, które poszukują dobrze zlokalizowanej i funkcjonalnej przestrzeni pozwalającej prowadzić działalność gospodarczą o różnym charakterze. Przedsiębiorstwa mogą nawiązywać biznesowe kontakty z innymi firmami, które prowadzą swoją działalność w pozostałych lokalach w pasażu handlowym. Pozwala to poszerzyć swoje perspektywy i zdobyć cenne kontakty, które umożliwią rozwój działalności, dotarcie do kolejnych klientów czy nawiązanie współpracy z partnerami z różnych branż.

Planujesz otworzyć punkt gastronomiczny, biuro podróży, sklep z dowolnymi artykułami lub inną działalność? Zapoznaj się z warunkami panującymi w naszym lokalu i przekonaj się, jak pomoże Ci rozwinąć swój biznes.

Mały lokal do wynajęcie – jaki biznes możesz w nim prowadzić?

Nasz lokal do wynajęcia w Rydułtowach to przestronna i wszechstronna powierzchnia użytkowa, którą możesz wykorzystać do różnych celów biznesowych. Wcześniej znajdowała się w nim m.in. kawiarnia, co świadczy o odpowiednim zapleczu pozwalającym prowadzić w nim wymagające usługi gastronomiczne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć w nim punkt oferujący różne usługi – nie tylko astronomiczne, ale też doradcze, handlowe czy kosmetyczne.

Jeśli do świadczenia usług lub prowadzenia działalności gospodarczej w innej formie w zupełności wystarczy Ci lokal użytkowy o powierzchni 50 m2, trafiłeś idealnie. Lokalizacja w często odwiedzanym punkcie ze względu na obecność dużego sklepu spożywczego, pomoże Ci zwiększyć świadomość swojej marki wśród okolicznych klientów. Nie ma prostszego sposobu na skuteczne dotarcie do lokalnego rynku.

Wynajem lokalu w Rydułtowach – skontaktuj się z nami?

Jesteś zainteresowany lokalem do wynajęcia w Rydułtowach? Planujesz otworzyć biznes lub szukasz nowej lokalizacji dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty wynajmu lokalu użytkowego w pasażu handlowym w Rydułtowach. Zapoznaj się z warunkami i korzyściami, jakie przyniesie dla Twojego biznesu wynajem powierzchni w Rydułtowach. 

Sprawdź inne lokalizacje

Chcesz porozmawiać o szczegółach?