Sale konferencyjne w Tychach

Organizacja szkolenia jest niemałym przedsięwzięciem dla każdej firmy. Szkolenie pracowników wiąże się w pewien sposób z zakłóceniami pracy w firmie. Sala szkoleniowa, która nie przypomina firmowego pokoju konferencyjnego, sprzyja przyswajaniu nowych informacji oraz wpływa korzystnie na kreatywność uczestników szkolenia. Zatem wynajem sali szkoleniowej w Atrionie niesie za sobą wiele zalet.

Wyposażenie na wysokim poziomie

W Atrionie wszystkie sale szkoleniowe są odpowiednio wyposażone. Profesjonalnie przygotowana sala szkoleniowa zaopatrzona jest w niezbędne do szkolenia urządzenia: rzutnik multimedialny, ekran, komputer, nagłośnienie czy odtwarzacz CD. Atutem są również flipcharty, czy możliwość zaciemniania sali.Wielkość sali ma również ogromne znaczenie. Sala powinna być tak duża, aby wszyscy uczestnicy szkolenia mogli czuć się komfortowo. W Atrionie każdy musi mieć własne miejsce siedzące, z którego będzie mógł w sposób wygodny obserwować i słuchać prelegentów.

Sale konferencyjne na każdą okazję

Jeśli podczas szkolenia wymagane jest notowanie, zapewniamy dostęp do stołów. Sala szkoleniowa nie tylko nie może być zbyt mała, ale dobrze, żeby nie była także zbyt duża. Jeżeli planujesz szkolenie dla pięciu osób, nie wybieraj sali, która pomieści ich dwadzieścia. To może powodować rozproszenie uwagi uczestników szkolenia, a od prowadzących wymaga więcej wysiłku. Właściwie przygotowane szkolenie z pewnością zapadnie na długo w pamięć i przyniesie firmie wiele korzyści. Nasza firma umożliwi ci wynajem sali na max. 20 osób.

Jesteś zainteresowany ofertą?