Szukasz biura? Sprawdź Atrion!

Pracujesz zdalnie i potrzebujesz zmiany otoczenia? Może prowadzisz własną działalność, a zbliża się termin finalizacji dużego przedsięwzięcia? Niezależnie od powodów dobrym rozwiązaniem może być porzucenie pracy z domu i wynajęcie biura. 

Szukasz biura?

Wynajem biura może poprawić efektywność działania szczególnie w przypadku regularnej pracy zdalnej. Owszem, praca w fotelu, w ulubionych kapciach i w wygodnym dresie jest dla niektórych idealnym rozwiązaniem. Faktem jest jednak, że taki tryb pracy może z czasem stać się nużący — a co za tym idzie — wpływać negatywnie na naszą efektywność. W celu jej poprawy warto od czasu do czasu wyrwać się ze znanego nam kręgu miejsc i zamiast stałego przebywania tylko w salonie, kuchni i supermarkecie, odwiedzić komfortowe biuro. 

Gdzie wynająć biuro?

Jeśli mieszkasz na Śląsku, odpowiednią alternatywą dla pracy zdalnej, może być wynajem biura w Tychach. To miasto położone jest na południowym krańcu konurbacji górnośląskiej, dzięki czemu dojazd do takich miast jak Bielsko-Biała czy Pszczyna nie stanowi problemu. Z drugiej, północnej strony, Tychy bezpośrednio graniczą z Katowicami. Dojazd z centrum metropolii oraz z krańców województwa śląskiego nie stanowi więc większego problemu.  

Na co zwrócić uwagę wynajmując biuro?

Wynajmując przestrzeń biurową, warto zwrócić uwagę na wszelkie udogodnienia znajdujące się w ofercie. W tym przypadku wynajmujący zazwyczaj nie potrzebuje udogodnień w postaci stref wypoczynku czy sal konferencyjnych. Należy zatem szczególnie zastanowić się, co tak naprawdę jest niezbędne podczas tego okresu. 

Niewątpliwie istotnymi aspektami są wygoda i bezpieczeństwo, wybierzmy więc biuro spełniające oba te warunki. Upewnijmy się, czy wyposażenie odpowiada naszym potrzebom, czy dostępna jest klimatyzacja i szybki internet oraz czy budynek jest odpowiednio strzeżony. 

Ważnym udogodnieniem jest także miejsce parkingowe. Dojeżdżając do pracy nie chcemy przecież tracić dodatkowego czasu na błąkanie się po okolicy w poszukiwaniu miejsc parkingowych. 

Telefony, spotkania, maile, podczas pracy w biurze nasz czas wykorzystujemy zazwyczaj do maksimum, nie pozostaje go więc zbyt dużo na przyrządzenie ciepłego posiłku po pracy. Zbawienna dla spracowanego żołądka może okazać się bliskość lokali gastronomicznych, z których zamówimy jedzenie. Wynajem biura w Tychach zapewnia możliwość posilenia się w bistro działającym w biurowcu. 

Sama lokalizacja również ma duże znaczenie. Jeśli zwykle po pracy robimy zakupy, to bliskość marketów pozwoli nam zaoszczędzić trochę czasu. Obecność stacji benzynowej będzie więc dodatkowym atutem. 

Dlaczego Atrion?

Atrion gwarantuje wynajem biura w Tychach spełniającego różnorodne oczekiwania. Nowoczesne centrum biznesowe, zlokalizowane w strefie ekonomicznej oferuje kilkaset miejsc biurowych. Dostępne są powierzchnie zarówno dla jednej czy dwóch osób, jak i kilkunastu pracowników. Na wynajmującego czekają także wszelkie udogodnienia mające sprawić, by każda forma najmu była jak najbardziej komfortowa. 

Chcesz porozmawiać o szczegółach?