Atrion Centrum Biznesowe – nowe miejsce dla biznesu w Tychach

Budynek o charakterze introwertycznym, kierujący do jego wnętrza, gdzie znajduje się jego serce- atrium. Dzięki wyszukanym rozwiązaniom architektonicznym, zaawansowanej technologii oraz rozwiązaniom ekologicznym, biurowiec staje się miejscem przyjaznym do pracy. Budynek posiada 3 kondygnacje. Na każdą z nich możemy dostać się schodami lub windą. Nawiązane do klasycznego modernizmu, zakładającego wykorzystanie niemal każdej powierzchni w sposób użytkowy. Budynek o charakterze introwertycznym, kierujący do jego wnętrza, gdzie znajduje się jego serce- atrium. Dzięki wyszukanym rozwiązaniom architektonicznym, zaawansowanej technologii oraz rozwiązaniom ekologicznym, biurowiec staje się miejscem przyjaznym do pracy.

Surowość bryły połączona z ciepłem wnętrza. Atrium otoczone galeriami komunikacyjnymi, to idealne miejsce do złapania oddechu oraz chwili skupienia w otoczeniu zieleni, naturalnego światła, cichej, relaksującej muzyki na wygodnym fotelu.

Nawiązane do klasycznego modernizmu, zakładającego wykorzystanie niemal każdej powierzchni w sposób użytkowy. Budynek o charakterze introwertycznym, kierujący do jego wnętrza, gdzie znajduje się jego serce – atrium.

Dzięki wyszukanym rozwiązaniom architektonicznym, zaawansowanej technologii oraz rozwiązaniom ekologicznym, biurowiec staje się miejscem przyjaznym do pracy.

  • cztery kondygnacje w konwencji pór roku
  • płaski dach z świetlikami, pozwalający na dotarcie światła naturalnego
  • Atrium – serce obiektu, w którego centrum znajduje się drzewo z rodziny fikusa otoczone z czterech stron galeriami komunikacyjnymi.
  • klatka schodowa z dwiema duszami – pomimo zamkniętego charakteru dociera do niej naturalne światło

Inwestor

Spółka GREDAN 2 S.C., specjalizująca się w wynajmie i zarządzaniu nieruchomościami.

Chcesz porozmawiać o szczegółach?