Szukasz szkolenia? Sprawdź Atrion

Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, czy też większy biznes, w ofercie Atriontychy znajdziesz rozwiązanie dla siebie. Atrion Centrum Biznesowe umożliwia wynajem sal szkoleniowych, konferencyjnych, jak i części biurowych dla tych, którzy prowadzą firmę lub działalność szkoleniową. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

Udogodnienia Atrion Centrum Biznesowe

Jeśli szukasz sal szkoleniowych w Tychach, to oferta Atrion jest właśnie dla Ciebie. Budynek mieści się przy ulicy Fabrycznej 12 – w pobliżu znajduje się przystanek MZK, stojaki rowerowe oraz dwa duże parkingi. Lokalizacja położona jest blisko głównej drogi w kierunku Katowic i Bielsko-Białej, dzięki czemu dojazd jest maksymalnie ułatwiony. Parcela jest monitorowana, pod opieką całodobowej ochrony. Wewnątrz zastosowano także system kontroli wejść. Na miejscu można skorzystać z wyciszonych pomieszczeń, celem przeprowadzenia rozmowy telefonicznej w komfortowych warunkach. Dostępne jest także bistro, co zdecydowanie ułatwia organizację szkoleń trwających nawet kilka godzin.

Wyposażenie sal szkoleniowych w Tychach

W naszym centrum możliwe jest wynajęcie sal szkoleniowych dla 15, a nawet 50 osób. Tego typu sale zostały przystosowane do przeprowadzenia wykładu w sposób komfortowy, na wysokim poziomie, jeśli chodzi o jakość. Pomieszczenia zostały wyposażone w tablicę ścieralną, szafki oraz telewizor ścienny, aby ułatwić przekaz treści na tego typu wydarzeniach. W trosce o komfort uczestników również podczas cieplejszych miesięcy, sale wyposażono w klimatyzację. Budynek zyskuje w oczach potencjalnych Gości swoim designem – nowoczesność oraz funkcjonalność pomieszczeń to zdecydowanie warty uwagi atut. 

Oferta Atrion Centrum Biznesowe:

  • bezpieczeństwo (monitoring, całodobowa ochrona, system kontroli wejść),
  • 250 miejsc parkingowych wydzielonych dla gości i dostawców,
  • miejsce dla rowerów, 2 przystanki komunikacyjne,
  • bistro Atrion,
  • strefy wypoczynku i wyciszone kabiny do prowadzenia rozmów
  • w pełni funkcjonalne i wyposażone pomieszczenia szkoleniowe,
  • klimatyzacja w całym budynku.

Sale szkoleniowe w Atrion Centrum Biznesowe to gwarancja komfortu oraz wysokiej jakości oferowanych usług. Jeśli szukasz sali, w której możesz poprowadzić wydarzenie wizerunkowe czy rozwojowe, Atrion ma wszystko, czego potrzebujesz… i jeszcze więcej! Zapraszamy do kontaktu oraz rezerwacji terminu w zakładce “Kontakt”.

Jesteś zainteresowany ofertą?