Tyskie Szpilki w Centrum Biznesowym Atrion

7 grudnia o godz. 17.15 w Centrum Biznesowym Atrion odbyło się otwarte spotkanie Ladies Cafe organizowane przez stowarzyszenie Tyskie Szpilki. Ladies Cafe to spotkanie, które ma na celu integrację kobiet (nie tylko) przedsiębiorczych z Tychów i okolic. Była to więc okazja do nawiązania nowych znajomości (nie tylko biznesowych) oraz wysłuchania kilku ciekawych prelekcji. Podczas wydarzenia nasze Bistro Atrion zapewniło słodki poczęstunek oraz ciepłe i zimne napoje.

Prelegentki na spotkaniu Ladies Cafe:

Psycholog Anna Kot — marketingowiec z powołania. Jak ryba w wodzie czuje się w obsłudze social mediów, budowaniu marki, układaniu strategii marketingowej i copywritingu. Prowadzi szkolenia na eventach Inspiriada on tour. Fanka rozwoju osobistego oraz książek. Na spotkaniu wygłosiła wykład „Jak się nie poddawać, by tworzyć swoje cele – porozmawiamy o wewnętrznych motywatorach”.

Dagmara Pisarzowska — fizjoterapeutka uroginekologiczna PTUG, studentka osteopatii, uczestniczka wielu szkoleń, konferencji dotyczącej fizjoterapii dna miednicy. Podczas krótkiego spotkania omówiła możliwości pracy z dnem miednicy, dzięki którym możemy cieszyć się sprawnie funkcjonującym ciałem.

Aleksandra Kręgowska — pięć lat temu stworzyła w Tychach Studio Harmonia, w którym otwiera przestrzeń dla procesu zdrowienia poprzez terapię dźwiękiem, biodynamiczną terapię czaszkowo krzyżową oraz psychoterapię. Spotkanie Ladies Cafe było okazją do refleksji nad tym, czym jest zdrowie w ujęciu holistycznym. Pani Aleksandra pokazała, na czym polega terapia czaszkowo krzyżowa oraz masaż dźwiękiem. Towarzyszyły jej misy tybetańskie i inne relaksacyjne instrumenty, dzięki którym każda z zainteresowanych Pań miała okazję doświadczyć na sobie ich oddziaływania.

Monika Szczepańska — właścicielka Gabinetu Tlenoterapii TLENOWA ODNOWA. Prowadząc sesje tlenowe w komorze hiperbarycznej, pomaga regenerować organizm w najbardziej naturalny sposób, stymulując go do samoleczenia. Tlenoterapia wspomaga leczenie wielu przewlekłych schorzeń, poprawia wydolność organizmu oraz na poziomie komórkowym wspiera pracę mózgu i działa antystarzeniowo, dlatego też została nazwana „kapsułą młodości”.

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom i zapraszamy na kolejne spotkania. Sale konferencyjne w Tychach czekają na kolejne wydarzenia.

Chcesz porozmawiać o szczegółach?